| RaduManole a întrebat:

Aveti vreo idee de unde as putea cumpara o baterie pentru modelul de laptop ASUS K52JR? baterie de 4400 mAh. ziceti-mi magazinul si orasul de unde e! merci funda + vot folositor si inteligent!

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Original, la 375 lei, platesti ramburs cand vine pachetul, nu trebuie card. http://goo.gl/fhe1d
Pe acelasi site si compatibile, de la OEM, aplici filtrele, dar tot pe la 300 lei ajunge.
Altex NU vinde acumulatori laptop, eventual al servicuri si la magazine de componente sa poti face comanda, nu bate drumul degeaba. Altex vinde strict sisteme complete.
Bafta

| Sp33dyt a răspuns:

Poti plati la livrare, adica cand primesti pachetul cu bateria, nu ai nevoie de card si la magazine nu vei gasi, poti doar sa te duci, faci comanda, lasi un avans si te anunta ei cand primesc (tot de pe net cumpara si ei dar mai adauga un 15-20%)

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Pai probabil ca in Altex,in Domo, in MediaGalaxy, Flanco etc.Aceste magazine se gasesc peste tot in tara. Funda?