| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Unde intru ca sa conectez la laptop un monitor si laptopul sa ramana cu ecranul negru?

Răspuns Apreciat de Editori
| CM7YRE a răspuns:

Conectezi laptopul la monitor prin hdmi sau ce mufa ai tu, apoi butonul Windows + P (butonul intre alt si ctrl) si selectezi "Projector only". Asta, atata timp cat iti da output, cablurile sunt ok, n-ai alte probleme, drivere instalate corect si totul "ok".

2 răspunsuri:
| Ali0991 a răspuns:

Intri pe Youtube si cauti, eu zic ca e mai eficient video si audo decat in scris pe TPUwinking

| sierra1 a răspuns:

HDMI sau VGA și alegi din graphics options - output to - tv