| alexalexandrusincerul a întrebat:

Unde pot vedea postarile mele pe Facebook care asteapta sa fie aprobate de catre administrator intr-un grup?

4 răspunsuri:
| KENNKOV a răspuns:

Intri pe grupul respectiv și îți apare deasupra "postări ce necesită aprobare" sau ceva de genul.

| alexalexandrusincerul explică (pentru KENNKOV):

Nu imi apare...dar nu ar trebui sa o gasesc la profilul meu, la jurnalul de activitati? Nici acolo nu este.

| InvatamProgramare a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

La profilul tau nu iti apare. Iar daca nu iti apare pe grupul respectiv un mesaj de genul "ai x postari ce urmeaza a fi aprobate de admin" inseamna ca admin-ul ti-a sters postarea ( adica nu a aprobat-o)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca scrii de pe telefon, deschizi pagina grupului, dai click pe cele trei puncte din dreapta, sus.
Și vezi unde scrie "Postări in asteptare". Aici, ti le poti edita/ șterge...
http://postimg.cc/4HgRR0N2