| Kissurose a întrebat:

Uneori, la unele clipuri pe YouTube, nu merge sunetul. Il dau la maxim, dar nu se aude nimic. Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| David33 a răspuns:

Mi-a sa mai intamplat si mie, schimba browser-ul, la mine de ex nu imi mergea sunetul pe opera. happy

| Kissurose explică (pentru David33):

Nah, nu functioneaza. Am incercat si de pe Opera si de pe Mozilla, dar mersi oricum. happy

| David33 a răspuns (pentru Kissurose):

At inseamna ca poate ii ceva eroare de la yotube laughing

| Iony765 a răspuns:

Posibil din cauza copy-right-ului, adioul unui video sa fie scos.

| Atotstiutorul a răspuns:

Link cu video-ul care nu se aude

| Hitback a răspuns:

Instaleaza ultimul Adobe flash player. Eventual cel mai nou update/versiune la placa de sunet. Spor

| K0sti a răspuns:

Codecuri ai si tu instalate pe calculatorul ala?