| Broadband a întrebat:

Folosesc google chrome si la anumite clipuri pe youtube nu se aude sunetul. rezolvari? funda!

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Daca l-ai luat recent ai luat o versiune mai noua si are buguri asa e de la google crome. Incearca sa dai pe link si sai dai refresh a 3 oara merge sigur

| Broadband explică (pentru AdrenalinTm):

Pai si daca iau o versiune veche ma tot dispera sa o actualizez... i-am dat refresh de 100 de ori

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Broadband):

Era de la you tube or gabat ei ceva in plus pentru derulare inainte inapoi+reclamele tapmpite youtubu era devina nu doar tu ai avut aceasta problema multi alti

| George3412 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Trebuie sa dai pe difuzorul din dreapta jos (daca ai windows 7).Dai click pe MIXER apoi dai in dreapta cu scrolul de pe ecran (daca trebuie) pan ajungi la iconitza cu google chrome apoi setezi sa se auda.
Scuze exprimarea. Funda?