| DemonSoul a întrebat:

URGENT! cand intru pe o camera la garena sa ma joc cs, IMI apare asta! "add Garena into firewall trust list to start the game" ce trebuie sa fac? dau funda!

9 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Trebuie sa dai si la HOME NETWORK si la PUBLIC NETWORK off.

| DemonSoul explică (pentru spaghetty):

Alea unde le gasesc?

| spaghetty a răspuns (pentru DemonSoul):

Tot acolo de unde ai dat tu on
START-SEARCh-scrii firewall-windows firewall-stanga ai turn windows firewall on\off- si dai turn off si la public si la home network.

| JustM3JustABoy a răspuns:

Exact ce ti- aspus dascalu! Are perfecta dreptate, DACA NU-I DAI FUNDA ESTI VARZA!

| Dascalu23 a răspuns:

Hmm,stiu! Intri in Control Panel dai la windows firewall si bifezi casuta cu fire wall dezactivat daca nu merge raspunde si te voi ajuta.

| DemonSoul explică (pentru Dascalu23):

Era pe off si am dat on
ii bine?

| DemonSoul explică (pentru Dascalu23):

Cand dau la server list nu imi apare nici o lista cu servere... orice camera ar fi

| Dascalu23 a răspuns (pentru DemonSoul):

Nu stiu sigur, s-ar putea sa fie asa incearca.

| Dascalu23 a răspuns (pentru Dascalu23):

Nu stiu, n-am idee nu folosesc garena, joc pe gameranger.Scz.