| Wallker_Allan_1994 a întrebat:

Va rog foarte mult sa imi zice-ti daca pot sa joc jocuri aparute in 2012 sau care este cel mai pretentios joc pe care il voi putea avea pe acest laptop:
http://www.eta2u.ro/......ang,ro_RO/
Fiindca este in bugetul meu.

Răspuns Câştigător
| AlinRuță a răspuns:

Da ma gidez dupa procesor, placa video, memorie ram... funda?

6 răspunsuri:
| AlinRuță a răspuns:

Da merg orice jocuri pes2012, gta4...

| Wallker_Allan_1994 explică (pentru AlinRuță):

Sigur?
Orice joc nou aparut chiar si la low setings?
Dar dupa ce te ghidezi ca sa stiu si eu, sa nu tot pun intrebari de genul asta.
Iar bateria ce autonomie are?
Am sa iti dau funda la al 2-lea raspuns, daca nu te superi. happy

| pHe0Nix a răspuns:

Sal,uite cu asta vei putea jcua toate jocuriile aparute, nu te uita ca ala de sus e i7 pentru ca tot quad core, asta are nVIDIA gt 610
http://www.emag.ro/......--pNZQ4DRI
Bafta la butonat,
Neaparat ai nevoie de laptop? Pentru gaming ia un desktop in acei bani iti faci un Desktop gaming ce duce orice pe ultra high + full hd, daca vrei laptop asta e i, a laptop

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Da,iti functioneaza orice joc aparut si care o sa mai apara.
Are procesor i7, cum sa nu mearga? iti este de ajuns si un i5 ca sa joci orice joc.
Bafta!

| monstrulet a răspuns:

Merg toate... mai sus de low.

| AlinRuță a răspuns (pentru AlinRuță):

Si sigur o sa mearga! Funda?