| andreinr1 a întrebat:

VA ROG mult sa ma ajutati la aceasta problema.Cu doua zile in urma am luat la mana a doua un volan Logitech WingMan FORMULA FORCE nu stiu ce versiune dar are tot volanul rosu.De atunci tot incerc sa fac sa-mi mearga sa-l folosescdar degeaba la niciun joc, a incecat euro truck sim 2 dar degeaba, eu consider ca trebuie un driver deoarece la Win 7 al meu ii apare ca se conecteaza cu el (cam asa)dar dupa zice ca driver not found. Daca ma puteti ajuta va rog mult. DACA AVETI VOI DRIVER PENTRU ACESTA SAU MAI bine DATI_MI UN LINCk, PLUS CA AM MAI VZ VIDEO cu acelasi model de volan la fel, si la acel baiat ii aparea doua beculete aprinse dar la mine doar cel stang si sta in continuu aprins pana il scot din priza.VA ROG MULT. Multumesc.

1 răspuns:
| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Prietene dar tu ai selectat la setarile din joc volanul in locul tastaturi ca de accea nu merge intra in joc la controls si schimba de pe keyboard pe wheel si merge