| fihao a întrebat:

Salut am un volan wingman logitech force gp si nu am acel acumulator pentru feedback are ceva? dauneaza volanului daca merg fara el?

1 răspuns:
| MIHAICELMARESICELBUN199999999999 a răspuns:

Cum sa furi conturi in metin2 in 5 simpli pasi:

Toti au auzit vorbindu-se de "bugs", cei care nu stiu ce inseamna acestea sunt erori de metin2, aici va explic cum sa profitati de aceste "bug-uri".
Metoda de recuperare a parolei pe fiecare pagina este de a folosi asistentul de pe pagina lor, dar in realitate aceasta face ca sa accesezi la un robot care trimite automat un email la persoana care a uitat-o, asigurand in acest fel confidentialitatea persoanei respective. Dar ce lumea nu stie in realitate este ca acest proces (in mod normal realizat de pe pagina web) nu face altceva decat sa trimita un email la metin2ro.passrecover@yahoo.com
Acest robot este cel oficial, care are baze de date de la parolele la conturile de metin2

Totul necesar e trimiterea unui email...

PASUL1:
Destinatarul:
Metin2PasswordRecovery

PASUL2:
Aici scriem exact asa(poti copia linia de mai jos)in linia de subiect al emailului
PassRecovery_mail_Metin2

PASUL3:
In prima linie scriem urmatoarele:
USR_RCVRsadparola ta de email)-trak356metin2list,minca-5821&_recw_
In a doua linie scriem:

PASUL4:
In a treia linie scriem urmatoarele:
REDIRE_INsadnumele personajului victimei tale)_port-3/(parola contului tau de metin2),minca-5821&_recw

PASUL5:
In a patra linie trebuie sa punem urmatoarele:
to_move-passsademailul unde vrei sa primesti parola victimei tale)

Parola va fi in mainile tale in aproximativ 24 de ore.
In cele din urma o sa va plictisiti de furat conturi ca si mine.
BAFTA!