| MsiMsin a întrebat:

Va salut! happy Imi poate spune cineva de ce nu imi permite nicicum Opera sa postez comentarii pe Youtube? Eu nu am gasit rezolvarea la asa ceva, decat trecind pe Mozilla sau Chrome! Ce se intampla oare?

Răspuns Câştigător
| MsiMsin explică:

Incearca alta versiune de OPERA 42.0. 2393.517

7 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

GMAIL nu e obligatoriu ca sa poti scrie pe Youtube! Poti de exemplu sa ai cont simplu de Youtube facut pe baza adresei de Yahoo Mail dar trebuie neaparat cont de Google + pentru a putea scrie

| MsiMsin explică (pentru BostanDaniel1974):

Nuuu Daniel! efectiv daca vrei sa postezi un comentariu la un canal de Youtube nu poti de pe Opera! efectiv nu apare casuta de scriere comentarii! nu-mi pot explica! pacat ca nu iti pot trimite o captura de ecran! happy

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru MsiMsin):

Ba da la mine functioneaza ce versiune de opera folosesti?

| MsiMsin explică (pentru BostanDaniel1974):

Ultima versiune Daniel! happy pentru ca una veche inevitabil te duce la update!

| MsiMsin explică (pentru MsiMsin):

Am pus versiunea ta! happy La naiba, pot posta! e de neexeplicat ce se intampla! Deja imi afiseaza sa fac update la versiune noua! Ce naiba sa fie oare? Ca doar incerc sa fac update anume sa vad daca versiunea noua nu permite! Am crezut ca Bitdefender opreste ceva! am pus flash player ultima versiune! Ce nu am facut! dcert e ca la mine versiunea 56 nu imi permite sa postez comentarii pe Youtube! Si pentru ca tot m-ai ajutat te rog sa-mi dai o idee cum le trimit un feedback astora de la Opera! Sa le zic ceva de dulce norvegienilor de la Opera! Parca ei sunt, nu-i asa? Pina imi raspunzi fac update la versiunea noua! Sa vad ce se intampla daca cu asta veche merge! happy Multumesc mult de tot pentru raspunsuri!

| MsiMsin explică (pentru MsiMsin):

Eu nu mai inteleg nimic Dane! happy acum imi da crash si la logare in TPU! Ma tot pune sa dau reload la pagina si abia apoi imi intra in pagina! Ciudata Opera asta! De ce doar Opera? Ptr ca am si Chrome si Mozilla dar sintem doi la un pc, fiecare cu browserul lui.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru MsiMsin):

In stanga sus ai semnul de la opera apesi si jos in tabel la ajutor ai sageata in dreapta acolo alege raporteaza o problema mult succes