| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati prefera? un laptop sau tableta? ma intereseaza pentru internet in special, e-mail si documente office xls si docx

4 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

fara indoiala..laptop ulwinking

| Dr4gos a răspuns:

Cu siguranta laptop.o tableta ti se poate strica mult mai repede decat un laptop, iar pentru internet este foarte bun fata de tableta.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu una as prefera laptopul deoarece mi se pare mult mai bun! Si chiar daca de exemplu tableta este mai usor de transportat e cam mica si daca o scapi pe joc imediat se sparge!
O seara buna!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rămân la laptop.
Știi cum este, fiecare după buget și nevoie.
Pa, pa.