| lerlamekko a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce este mai bun sa-mi cumpar un laptop sau o tableta,ma intereseaza sa fie usor de umblat pe internet si sa tina mai mult incarcat, voi ce m-ati sfatui un laptop sau o tableta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptopul e laptop, tableta e tableta. Nu ai sa poti face niciodata cu tableta ce faci cu laptopul.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Laptop. Pentru ca e mult mai performant de cat o tableta, jocuri mai multe, bateria tine mai mult, ecran mai mare. Laptopul NU se compara cu tableta. Succes!

| MeMe123 a răspuns:

Un laptop ar fi mai bine, cu o tableta nu poti sa faci ceea ce faci cu un laptop, la tableta nu ai drigere e si mica tine bateria si putin 3-4-5 ore depinde de model, un laptop de 2500 lei tine si 7 ore al meu tine si mai mult de 7

| Ondras123 a răspuns:

Laptop! Memorie mai mare, posibilitate HD, mai multe programe/jocuri compatibile, conectivitate usb, card...