| GEORGEL2012 a întrebat:

Voi ce programe pentru optimizat windows folositi? de cand aveti windowsul instalat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Optimizez totul manual, inclusiv curatarea registrilor. Windows-ul il am instalat de peste 2 ani.

6 răspunsuri:
| Alfred50 a răspuns:

Ccleaner si defraggler

| 0x11111051 a răspuns:

Tune UP PRO 2013.

De vreo 6 luni

| DavidOsam a răspuns:

E mai bine fara.
3 ani nu am avut antivirus si nici program gen TuneUp (care e considerat cel mai bun program de optimizare) si nu am avut probleme deloc.
Daca stii ce instalezi si pe ce site-uri intri, nu ai nevoie de alte programe.

| Niiiicu a răspuns:

Nu folosesc porcari de optimizat, am pus windowsul acum 1 luna

| NakaTaka a răspuns:

IOBit