| claudiua a întrebat:

Voua cat va tine bateria laptopului, si ce fel de model de laptop aveti?

6 răspunsuri:
| HopeYup a răspuns:

Pai pe mine ma tine cam 3 ore si am modelul Acer dar laptopul daca esti acasa trebuie sa stea la incarcat atunci cand esti pe drum nu trebuioe incarcatorul

| Corina_6907 a răspuns:

Pe mine ma tinea aprox. 2 ore dar am facut greseala de a-l pune la incarcat mereu si acum daca il scot din priza se stinge. Am HP pro book 4515 s big grin

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna.

Pe mine bateria laptopului meu ma tine 2 ore si ceva...Am Compaq Presario CQ56. happy

| Ruxuletz a răspuns:

Sony VAIO, cam o ora jumate, 2. Depinde.

| Annd a răspuns:

Baterie pe 4 celule, ma tine 2 ore, laptop Acer Aspire 5252 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Pe mine ma tine bateria vreo 2 ore, uneori chiar 3.Am laptop Gigabyte.