| WayhaughtK a întrebat:

Vreau sa achizitionez un PS4 Slim second-hand. (cam 800-900 de lei)
Merita?

Răspuns Câştigător
| MasterLegend a răspuns:

Depinde,daca este in stare functionala merita, dar daca este stricat sau cu alte defecte nu merita

4 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Din moment ce unul nou ar fi 1300 de lei da, evident

| Clorox a răspuns:

Da.

| xayaaaa a răspuns:

Da. Daca ar fi fost mult mai putin probabil era uzat. Dar cred ca e ok Funda? happy

| MortalX a răspuns:

Daca nu are probleme si nu a fost folosit foarte mult, merita
Parerea mea e ca un PC second-hand la acelasi pret s-ar merita mai mult (foarte multe motive, nu le enumar acum), insa daca PS4 e ceea ce vrei, atunci cumpara-l pe acesta