| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa achizitionez un tractor second hand?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca sa va ajut, spuneti-ma unde locuiti si ce fel de tractor va intereseaza [tip-putere motor].

| sagetarius a răspuns:

Depinde unde locuiesti ...in jud Brasov, e o firma serioasa care aduce tractoare si utilaje din Olanda. firma se numeste S. C. MAGEREXIM S.R.L., se afla la 12 km de mun Brasov, la intrarea in com Budila. preturi mici, marfa de calitate...tel. 0741 647984

Shin
| Shin a răspuns:

Auzisem ca o sa porneasca un program gen "rabla" pentru inoirea parcului national de tractoare...
Shinwinking

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Am gasit cateva anunturi pe net:
http://www.pro-auto.ro/tractoare-utilaje-c-163.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.mascus.ro.

| phidas a răspuns:

De la Tiriac Auto. Acum cateva zile am trecut cu masina pe acolo si am vazut cateva tractoare in curte.