| Ssssmokin a întrebat:

Vreau sa cumpar o placa video. M-am uitat la r7 240, gt 730(noi) si m-am uitat si pe OLX, am vazut aceasta placa video http://olx.ro/......5hexQ.html promoted insa imi este sa nu iau teapa cu SH.

Si va face fata unui sistem ca acesta:
Intel celeron g530 2.4(dual core)
6 GB RAM
H61M-P20(g3)(motherboard)
Sursa Aline 450W

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Omule tu verifica daca se potriveste cu motherboard si daca sursa tine sistemul si cred ca se va descurca oke. cat despre teapa vezi ca ai dreptul sa returnezi obiectul.

| CPAElites a răspuns:

Cum sa stai cu caloriferu ala in pc?
Consuma 151 Watts! Sursa aia dabia scoate 180w...
Cel mai bun mod de a-ti da foc la casa. - HD 5850 + Sursa Petarda = Artificii big grin