| BAliinuShaa a întrebat:

Vreau sa descarc si eu adobe flash player straight face adica l`am descarcat si zice instalare terminata tot... Dar cand sa se instaleze un joc dupa big fish zice sa descarc adobe flash player sad Pai nu intelegg crying de ce a scris instalare terminnata daca nu merge x( Va rog ajutorr! Numai voi ma puteti ajuta sad

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

De aici descarci Adobe flash player :
http://get.adobe.com/flashplayer/
sa nu fie bifata casuta Free McAfee® Security Scan Plus (optional)
apoi sa dai un restart la calculator

| Finutz_Baiat_1998 a răspuns:

Vreau si eu un Adobe flash player sa mearga 8 ball pool pe firefox