| PinkHD3 a întrebat:

Buna TPU am o problema.
Am facut windosul iar acum nu pot instala Adobe Flash Player.
Al descarc imi arata 0% din instalare si se face negru. nu se mai vede nimic. Ce pot sa fac? Si la google chrome dau sa se instaleze imi zice aplicatia in curs de instalare, si dupa imi iasa nu mai arata nimic si nici nu sa instalat? ce pot sa fac.
Funda

1 răspuns:
| David_New_1992 a răspuns:

Poate nu-ti permite Antivirusul... Dezactiveaza Firewall-ul.
Daca nu... Incearca sa cauti pe net problema ca a ta. Eu am gasit doar posibilitatea cu antivirusul.