| Anonima678 a întrebat:

Vreau să devin moderator pe brainly.
Este cineva de aici care este?
Dacă da cum vă cheamă?
Ps: știu de acel test.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai la ei pe platforma un formular de aplicare pentru a deveni moderator, dar acest rang se ofera doar daca intrunesti anumite conditii :

Câteva criterii de eligibilitate

1. Trebuie să fi răspuns la cel puțin 200 întrebări în ultima lună. Răspunsurile tale trebuie să conțină constant explicații de înaltă calitate pentru a ajuta utilizatorii Brainly să înțeleagă abordarea ta. Aceste explicații trebuie să fie originale și NU trebuie copiate din alte surse web sau din alte răspunsuri Brainly. Încearcă să menții acest nivel de activitate până când aplicația ta este revizuită de către echipa noastră.

2. Trebuie să fi demonstrat atitudine prietenoasă pentru a-i ajuta pe ceilalți. Mai multe criterii de eligibilitate aici.
Te anunt ca TPU nu are legatura nici pile cu brainly

gasesti acest formular aici :

https://community.brainly.ro/moderator/