| wolfves a întrebat:

Vreau sa downloadez aptoide pe iPhone pentru minecraft. Cum pot sa activez optiunea sa ma lase sa downloadez aplicatii de pe net, nu doar de pe App Store? (Din moment ce il voi downloada de pe Safari)

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Aptoide e o aplicatie pentru Android, am incercat cu telefoane care nu au Android si nu merge. Plus ca aplicatia poate contine virusi, anti-virusul nu ma lasa nici sa-l descarc si nici sa pun pe resurse necunoscute

3 răspunsuri:
| Andreeiy a răspuns:

Intri la setări, apesi pe securitate și bifezi surse necunoscute

| wolfves explică (pentru Andreeiy):

Nu vad nicio securitate.

| Anonimul2777 a răspuns:

Vezi ca poti sa il iei direct din browser de pe forceapk