| RAY a întrebat:

Vreau sa inregistrez un documentar de pe bbc earth, am descarcat cool tv si sopcast dar nu stiu cum sa fac sa il inregistrez?

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Iti trebuie un utilitar de "screen recording" (eu folosesc Fraps, dar trebuie platit. Exista si variante freeware). Afisezi filmul pe tot ecranul, apesi tasta de inregistrare si gata. Dar ai in vedere ce setari faci pentru inregistrare, s-ar putea sa ai surpriza sa vezi ca nu mai ai spatiu pe hard disk!