| nemox66 a întrebat:

BUNA TPU vreau sa stiu cum sa imi inregistrez vocea

2 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Salut!
Pai e foarte simplu. Pentru a-ti inregistra vocea iti trebuie un microfon ..Pe acesta il conectezi in calculator si cauti in Start->All Programs->Accesories->Sound Recorder. Deschizi si... iti inregistrezi vocea tongue

| iubitorcanar a răspuns:

Se poate inregistra cu un microfon conectat la calculator, compatibil cu sistemul de operare respectiv sau cu smartphone-ul(inregistrezi, apoi transferi in PC prin Bluetooth sau cablu USB).
Sper ca te-a ajutat.