| ArianaCdt a întrebat:

Vreau sa invat sa editez in photoshop. Dati-mi si mie cateva tutoriale sau sfaturi. Multumesc aniticipat big grin.

4 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1.) Sunt multe turoriale bune de la Lynda.com
2.) Ai putea sa devii si tu un mic profesionist.
3.) Eu cu acele tutoriale am invatat cele mai multe programe.

Stima Zendy.
Daca doresti sa comunicam in acest sens add id: zendyteam

| Wolfenstein a răspuns:

În primul rând, învaţă sa lucrezi in Photoscape. După ce stapâneşti bine acest domeniu, ai putea sa-ţi descarci si Photoshop..Nu-i chiar aşa de greu in a lucra in acest program...Numai voinţă sa ai!
Baftă!

| jeek0 a răspuns (pentru Wolfenstein):

Depinde cum vezi lucrurile. photoshopul nu e deloc usor. daca vrei sa il stapanesti bine. un crop poate da oricine, sau deseneze ceva. dar nu multi merg mai departe. asta nu inseamna ca stii photoshop. plus ca iti trebuie talent cu carul

| jeek0 a răspuns:

Acumuleza cat poti. din orice. orice tutorial iti prinde bine. in timp iti creezi un stil propriu