| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa ma apuc de alergat si sa-mi vad progresul pe zi ce trece.
Exista vreo aplicatie in care poti seta o distanta si tu trebuie sa o parcurgi(ca un gps), dar care iti arata si cat timp ti-a luat sa o parcurgi?

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Depinde si ce telefon ai, de ex Samsung are aplicatie Samsung health, poti sa o iei de pe google play si daca ai alt telefon dar din cate stiu fucntioneaza un pic ciudat pentru ca nu toate telefoanele au senzor pentru puls, dar poti incerca recomand aplicatia.

| ovidiu123432 a răspuns:

Daca ai Samsung trebuie sa ai deja o aplicatie instalata de genul, trebuia sa mentionezi si telefonul.