| mrvalyarmy a întrebat:

Bună seara! Vreau să dau la liceul militar,pentru admitere îmi trebuie conditie fizica foarte buna, asta nu e problema.
Intrebarea mea este ca daca exista vreo aplicatie pentru telefoanele inteligente (smartphone-uri) care iti poate arata cata distanta ai parcurs in timp real...
Cunoasteti o asemenea aplicatie?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt aplicatii dar nu stiu unde sa iti spun sa cauti pentru ca nu ai spus ce telefon ai. Daca ai android cauta in Magazin Play Step counter.Ai o multime de aplicatii de acest gen.Gratuite si cu plata.

| Cristi19 a răspuns:

Sunt mai multe aplicatii eu o folosesc pe asta https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapmyrun.android2&hl=ro

| mrvalyarmy explică:

Am android 4.1.2 si telefon Nivo