| KinekT a întrebat:

O aplicatie de telefon care iti zice ce distanta ai parcurs? Cam ce distanta trebuie sa parcurgi pe zi daca vrei sa slabesti?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este vorba de pedometru.
https://play.google.com/......ps/details

| awspam a răspuns:

laughing sa inteleg ca nu ai nimic de facut decat sa mergi de nebun si sa te uiti pe telefon cat crede el ca ai putea tu sa fi slabit in 2 km care probabil ii faci tu mergand dupa salam si paine

| KinekT explică (pentru awspam):

Mda... m-am dus cu el la magazin si cand m-am intors 10 pasi...WTF!?

| awspam a răspuns (pentru KinekT):

Mai du-te odata la magazin ia o eugenie si manaco sa vezi daca spune adevarul