| BeSmart17 a întrebat:

Vreau sa-mi pun deblocare cu amprenta la j5 2015 din setari... fara aplicatii... ajutor vreau neaparat

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca nu ai la setari optiunea inseamna ca n-ai cititor de amprenta. Intra la setari-lock screen-screen lock si trebuie sa ai acolo fingerprint. Daca nu e inseamna ca n-ai cititor pe el

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți. Fiindcă nu are 'încorporat' senzor de amprentă. Nici măcar J5 (2016) nu are. Poate, doar dacă aveai Samsung Galaxy S7, S6 etc
Cu aplicații, cred că se poate.
http://www.yoda.ro/......-faci.html