| lilia_2632 a întrebat:

Vreau sa stiu ce site-uri de socializare mai sint? dialog cu alte persoane ce vorbesc o alta limba

28 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

"Netlog" este un site de socializare european care vizeaza in special publicul tanar --- te poti inregistra alegand una din retelele care functioneaza in statele europene dand un click pe sectiunea respectiva de aici : http://www.netlog.com/? all=1

| Keyna a răspuns:

Www.imvu.com Iti creezi un avatar, il imbraci etc etc. Ai optiuni de socializare, persoanele care iti plac le poti adauga la prieteni si poti gasi oameni din toata lumea :). (nu este extraordinar, dar este interesant).

| Florin_Abrudan_1992 a răspuns:

Este un seit unde lumea poate corabola in mai multe seturi...

| paulina_4810 a răspuns:

Nu va instalati imvu..are multi virusi

| Obsession_Masaj_1982 a răspuns:

Letsgobucharest.ro

| Ristea_Gabriela_1983 a răspuns:

Vreau sa socializez cu persoane din Corea.

| Sem_Ariyali_1970 a răspuns:

Twoo

| Räul_Alex_1997 a răspuns:

Http://adf.ly/IQFSp uite aici sunt foarte multe site-uri de socializare atat roamnesti cat si din strainatate (astepti 5 sec daai sari peste si o sa iti intre in acel site)

| eufrank a răspuns (pentru Räul_Alex_1997):

Da, si cuym ziceai?

| Sorea_Ionut_1983 a răspuns:

Sunt nou pe acilea sad

| vipe a răspuns:

Kttp://loka.ro

| Wcg_Skept_1994 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| Zuupass a răspuns:

Meeet me, TPU happy, ejocuri

| Brenda13 a răspuns:

Site-uri de socializare gen facebook, instalare/trainig.Pret negociabil. Realizam la cerere si alte tipuri, in functie de activitatea dvs. Pentru detalii accesati www.pefelie.net persoana de contact Diana.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Iata cateva recomandari:

Badoo.com
Twoo.com
Sentimente.com

Sper sa iti fie de folos!

| Brenda13 a răspuns:

Uite aici un site unde chiar mai misca ceva, daca te intereseaza. si gasesti si fete/baieti si ai cel mai tare chat de pe net. incearca, s-ar putea sa-ti placa http://www.pefelie.net/

| felicia23 a răspuns:

Ask.fm

| Remus_Harbuzaru_1988 a răspuns:

Doresc oo fata care are un suflet bun asa precum il am si eu sad

| Radu_Costel_1990 a răspuns:

Manele

| Justin_Laurentiu_1983 a răspuns:

Sall ce site-uri mai sunt justin laurentiu

| Stan_Marinela_1990 a răspuns:

Buna

| KeyoAsurame a răspuns (pentru Keyna):

Este o aplicatie cu virusi care intr-o saptamana poate sa iti distruga calculatorul