| yosvlad a întrebat:

Vreau sa transform inregistrarile de pe o caseta audio pe PC in format digital (. mp3 de ex). Am inteles ca se poate face asa ceva cu un Walkman, un cablu jack - jack si un soft. Walkman am, cablu am, problema e de soft. Imi puteti recomanda unul si spune cum sa-l folosesc.

1 răspuns:
| fresHZoNe a răspuns:

Cel mai simplu. instalezi nero (complet) si cauti in folderul instalat programul Nero Wave Editor. alegi ca sursa de inregistrare Line-In si dai record happy. e foarte simplu de utilizat. bafta!