| arena12 a întrebat:

Vreau sa stiu daca cineva imi poate spune de ce programa am nevoie ca sa pot asculta in computer inregistrarile audio din telefonul mobil?

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Depinde de formatul lor, in general se deschid cu orice player audio.Verifici,deschizi playerul audio, ti apasat clic stanga pe fisier si-l "tragi"( drag and drop) in player, functioneaza asociezi fisierul cu aplicatia pentru a se deschide la dublu clic.

| dyoda a răspuns:

Eu zic sa incerci "VLC" cu el poti deschide inregistrarile tale video si audio de pe tel. http://ro.malavida.com/s/vlc (primul program) succes!