| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu aplicatii gen "call recorder", "ro.tel" etc. pentru Android. FUNDA

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anamaria8811):

Site-uri stiu si eu de unde sa le descarc aplicatiile astea dar ce a ce vreau sunt aplicatii similare ca acestea adica de genul asta dar altele nu astea.

| anamaria8811 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa am inteles pai incearca sa intri cauti pe net aplicati pentru android, chiar si pe site-ul android, sau pe soft mobile

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anamaria8811):

Am cauta dar daca nu stii cum se numesc acele aplicatii degeaba si majoritatea sunt in engleza si eu nu stiu engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anamaria8811):

Multumesc mult esti o dulce. Daca poti sa-mi mai dai site-uri cu aplicatii romanesti cum este primul link te rog. Eu am cautat si nu am gasit.

| anamaria8811 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceao:Pmersi mult.:)
uite: http://playtech.ro/......siti-deja/
sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anamaria8811):

Mersi mult. Mai ajutat foarte mult.