| claemi a întrebat:

Am un Samsung cu Android 10.Nu mai functioneaza Call Recorder odata u nouă politica confidențialitate google.
As dori o apk ok sau ceva sa-mi înregistreze convorbirile.Ms.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai tocmai asta este: inregistrarea convorbirilor de catre persoane neautorizate este ilegala.

| Legion7X a răspuns:

Sunt unele call record care merg pe Android 10, dar cred că depinde de Android. La unii merg bine, la alții nu merg. Ai încercat aplicația recorder de apeluri? Sau încercă call recordere versiuni mai vechi, mă gândesc că cele noi de pe magazin play au integrate niște chestii ca să nu funçtioneze la parametri normali. Scrie pe google old call recorders, poate găsești ceva.