| Cristi2555 a întrebat:

Vreau si eu cateva programe (cat mai bune) de inregistrat vocea, in afara de Adobe Audition CS6 Multi-Language si SONY Sound Forge Pro pentru ca am luat destui virusi de la ele, mai ales de la cel din urma.

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

laughing de la programele de genul ala nu ai cum sa iei virusi! Nu ai cum! Doar daca ai incercat sa le piratezi si dupa sa le crackuiesti laughing Uite un program ce poate fi folosit ca recorder si nu numai! Virtual dj 8!

| Cristi2555 explică (pentru RB26DETT):

L-am descarcat, dar nu stiu cum sa inregistrez. Am dat pe Record-Start recording, dar nu se aude nimic cand vreau sa ascult ce am inregistrat.

| RB26DETT a răspuns (pentru Cristi2555):

Https://www.youtube.com/watch?v=iF3nYcuX_8Y uite aici, tutorial facut de mine, daca mai ai ceva nelamuriri cu virtualdj poti apela la mine;)

| Cristi2555 explică (pentru RB26DETT):

Uite cum imi arata mie cand intru in Config: http://s23.postimg.org/m9iuz4m8r/532325.png

| RB26DETT a răspuns (pentru Cristi2555):

Tu ai virtualdj 7, eu am 8!
Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=g648DVfyds8

| Cristi2555 explică:

Imi pare rau, dar am sters programul.