| Mihai_7203 a întrebat:

Vreau si eu daca se poate sa imi spuneti cum fac imaginea la nfs shift la full size (eu am rezolutia la 800X600) si mi se vede "nici pe jumate de monitor"
funda

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Intra in joc...la setari...video.si vezi acolo

4 răspunsuri:
| Motanul_1382 a răspuns:

Dai la nfs setari! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza jocul si o sa iti zica de rezolutie la incceput si alegi ce vrei eu am facut asta la nfs hot pursit din 2010

| Mihai_7203 explică:

Nu vreau sa dau la rezolutie mai mare pentru ca se miste grew

| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca nu merge din selectarea full screen din setari, atunci... piese noi happy