| Alecsandriii a întrebat:

Vreau si eu va rog frumos un link catre un DVR pentru 4 camere de luat vedere care sa poate filma timp de o saptamana.Am camerele, doar de DVR si cabluri mai am nevoie.
Multumesc anticipat si scuze pentru categorie.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este asa greu sa cauti pe Google?

| GanduriDeCafea a răspuns:

Ce camere ai? Depinde ce tehnologie folosec camerele (Analog, Ahd, TVI) si nr de Megapixeli. De asemenea nr de zile in care inregistreaza dvr-ul depinde de encoding ex. H. 264 H.265 si marimea hard-disk-ului.

Bula
| Bula a răspuns:

Ai pus o intrebare desteapta, gen: "am patru roti, dati-mi link la o masina pe care sa le montez sa ma duc o saptamana in concediu cu ea".

Fara detalii tehnice poti s-o lasi balta, mai bine cumpara-ti un sistem dedicat, complet.