| Diamant_7101 a întrebat:

Vreau un aparat de fotografiat digital sa fie micut ca pentru domnisoare si sa faca poze frumoase. Ce imi recomandati? Care sunt mai bune: Nikon, Kanon sau Sony? Scuze de categorie

6 răspunsuri:
| Tudami a răspuns:

Eu am Fujifilm S1000 fd e foarte bun mai ales face poze clare si frumoase

| ioana1704 a răspuns:

Nikon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mic și cu poze bune nu se poate, se contrazic între ele. Aparatele cu senzori mari scot poze bune, dar astfel de aparate sunt și mari ca dimensiuni fizice, bineînțeles și scumpe.
Un aparat decent și ca dimensiuni și ca imagine este Sony HX5.

| Nume a răspuns:

Sony am un DvD Sony si merge perfect de cam 1 an

| ianu a răspuns:

Nikon este cel mai indicat... Canon are meniul greoi iar Sony este numai numele si atat. imi cer scuze posesorilor de Sony dar asta este adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikon coolpix sau Sony insa la camerele micute Sony sunt mai fiabile si mult mai usor de folosit.
Poti gasi aici http://infoteste.ro/aparate-foto-digitale.php?brand=Sony modele de camere Sony la promotie