| SDavidS a întrebat:

Vreau un router wireless cu 600 MBps unde pot cumpara?

3 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

De la magazine, pe google, http://www.overstock.com/......oduct.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc routere cu 450 mbps, dar in niciun caz cu 600 mpbs, e prea mult, si oricum, viteza conexiunii depinde si de conexiunea de internet (daca ai de la RDS merge mai bine), si chiar daca ai cel mai bun net din Romania, 450 mbps sunt mult prea suficienti, nu iti trebuie mai mult, oricum nu ai viteza pe cablu, unde se duc restul de mpbs?