| Khalifa89 a întrebat:

Internet Wireless

Salut, vreau sa cumpar o tableta A300, problema e ca nu stiu prea multe despre wireless. Am net de la rcs pe modem cablu 20 mbps pe router-ul de la RCS scrie AccEoc. De ce am nevie sa am net wireless pentru tableta de un router wireless si un cablu utp sau mai am nevoie si de altceva?

thanks

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie de tableta cu wi-fi.Si iti bagi pe ea parola de la router.

| Khalifa89 explică (pentru darrio2007):

Multumesc frumos, tableta cu siguranta are wi-fi este vorba de tableta e-boda a300. http://www.e-boda.ro/tableta-pc-android-7-e-boda-essential-a300-neagra

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Iti trebuie doar wi-fi la tableta :)
http://bit.ly/LQ3kuB (link generat de conversion marketing)

| gmbod1 a răspuns:

1 router wirrels, un switch si trebuie sa vina cei de la cere ai tu internet sa til bage ei ca trebuie configurat si tu te pierzi pe acololaughing dar te ajunge la vreo 200 lei daca le ei BFT!