| CristianoRonaldo13 a întrebat:

Hey,TPU! Voi ce credeti ca este mai bun:Router Tp-link cu wi-fi de 300 Mbps sau Router Tp-link Wireless cu 150 Mbps.

P.S.: Eu am acum ca internet cablu de 100 Mbps si vreau sa imi iau routerul pentru a avea net pe laptop si pe tableta.

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Teoretic cel de 150 mbps deoarece internetul tau este sub 150 mbps, si o sa mearga bine nu o sa incetineasca cu nimic.

5 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Normal ca cel cu 300 ar fi mai bun. Daca o sa iti bagi net mai bun in viitorul apropiat sa nu trebuiasca sa iti cumperi si un alt router.

| CristianoRonaldo13 explică:

L-am luat pe ala cu 300 Mbps si e excelent.Multumesc pentru pareri!

| test1999 a răspuns:

Salut!
Sa fiu sincer cu tine, internetul tau este fibra de 10Mbps, calcaultorul sau leptopul nu o sa ruleze cu viteza asta in veci. Cumpara-ti routerul mai ieftin, stii de ce?
Viteza de scriere a hardului tau nu va scrie niciodata cu mai mult de 18 MBps

| CristianoRonaldo13 explică (pentru test1999):

Pai ala cu Wirelees costa 115 ron si ala cu Wi-fi costa 110 ron.

| andrei5823 a răspuns: