| SadBoyForever a întrebat:

Webcam-ul meu nu mai merge sad, desi acum e aprins si desi apare cand deschid my computer nu mi se mai schimba automat status-ul pe mess in "view my webcam" si atunci cand dau cuiva "view my webcam" eu il vad pe el dar el nu ma poate vedea pe mine, care ar putea fi problema? Trebuie reinstalata camera web din nou, daca da cum fac sa o reinstalez din nou?

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Incearca sa ii dai un update: clik dreapta pe My Computer -> Properties -> Hardware -> Device Manager -> Imaging devices -> dai clik dreapta pe camera web ce apare acolo (daca nu e, caut-o prin device manager) -> Update Driver

| EduardLaw a răspuns:

Bag-o in alt USB, o sa reinstaleze driverul pe slotul respectiv

| SadBoyForever explică:

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Cristi_Pestean_1985 a răspuns:

Web-camul meu este A4TECH mia o zi 2 apoi n-a mai mers deloc oare de ce? Ce trebuie sa fac, am incercat in 2 locuri de usb dar nimic crying