| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu camera web (Serioux): daca dau View my webcam totul e ok ma vad, la un moment dat apare ceva: The server is busy, dar merge in continuare. Problema e ca altii nu ma pot vedea, pentru ca scrie ca nu sunt conectata. Oare ce se poate face?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Instaleaza ultimii driveri pentru camera ta web.

kratos
| kratos a răspuns:

Ultimile chiar? Sau cele din pachet?
Trebuie sa le downloadezi pe ultimile de pe siteul lor.
Daca nu vor merge nici cu ultimele iti recomand sa instalezi win7 sau vista sp2 si sa vezi daca eroarea persista.

| antonius74 a răspuns:

Poate e prea mica viteza ta de conexiuna la internet sau exista probleme cu server-ul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am instalat si driverele necesare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am windows 7 si am luat driverele de pe situl lor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu au aclasi mees ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu, dar inseamna ca serverul e ocupat