| anonim_4396 a întrebat:

(Windows 7) Imi pica netul la un interval de 1 min si imi apare un semn al exclamarii intr-un semn galben deasupra undelor de wifi si imi apare pe numele routerului "Acces limitat". Si cateodata stau chiar langa router si nu am semnal full. Pe celelalte dispozitive merge perfect si prind semnal full de departe, cum e si normal (telefon, tableta). Dar cand conectez acel cablu la router si comp merge perfect. Ce pot face in legatura cu asta? Tin sa precizes ca e foarte enervant.

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Dap. este posibil sa ai setarile valmes pentrh pc, daca ai conecteaza fir, este una din cele mai simple metode.
Daca merfe totul normal in afara de pc acolo este problema.
Daca nu wireless-ul