| claussss a întrebat:

A comandat cineva vreodata la Vodafone online? vreau sa comand un telefon Nokia lumia 625 cu abonament de 13euro pe luna, stiu ca trebuie sa completez datele acolo si dupa trimit comanda dar nu sunt sigur pe mine, vreau sa stiu daca totul este sigur, daca primesc la posta telefonul, daca suma de 13 euro pe luna la abonament este fixa, nu vreua sa fiu pacalit...

1 răspuns:
| Andreeatinijorgevioletaleonleonettajortini a răspuns:

Buna! Incearca sa faci o comanda telefonica daca ai posibilitatea pe acel site. Cunosc persoana care au fost pacalite prin acel intermediu.