| tteo91 a întrebat:

Care are abonament la Vodafone sa imi explice si mie ceva? Vreau sa comand un tel de la Vodafone si acolo scrie ca e 0 euro telefonul si 15 euro/luna abonamentul. dar chiar nu platesc nimic la livrare, adica doar iau telefonul gratis si gata? sau trebuie platit abonamentu pe 3 luni inainte?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai stiu. Am abonament de pe vreamea cand era Conex nu Vodafone. Stiu doar ca un vecin al meu a primit telefon de la ei tot asa. Si-a facut abonamentul si a luat un telefon cu 0 lei. Acum e plecat in Spania. Daca vine il intreb.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic. Doar sa semnezi contractul.

| tteo91 explică (pentru Salontanul):

Ai abonament la ei? daca da. tu cand ti-ai scos, cum ai scos, doar cu buletinu? sau mai ai nevoie si de altceva, contract de casa, de munca sau ceva? sau cum se scoate? la mine e prima oara cand scot acum.

| tteo91 explică (pentru Salontanul):

Bine, mersi laughing). pana vine el eu deja imi iau dar na mersi apreciez gestu laughing

| Salontanul a răspuns (pentru tteo91):

Multumesc si eu pentru apreciere!

| Salontanul a răspuns (pentru tteo91):

Nu mai stiu. Am abonament de pe vreamea cand era Conex nu Vodafone. Stiu doar ca un vecin al meu a primit telefon de la ei tot asa. Si-a facut abonamentul si a luat un telefon cu 0 lei. Acum e plecat in Spania. Daca vine il intreb.