| MindBlowing a întrebat:

Abia ce mi-am cumparat un Microsoft Lumia 435, ca au aparut probleme.

Dupa un update care a mers prost *habar nu am de ce, nici macar n-am atins telefonul in timp ce isi facea up*, telefonul a intrat intr-un boot loop (isi da restart singur dupa ce apar logoul si niste rotite).

Telefonul e nou-nout, il am de 3-4 zile, nu prezinta niciun fel de zgarietura sau crapatura etc. Intrebarea mea este : daca il duc in service, produsul fiind in garantie, garantia acopera reparatiile de soft ale produsului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, garantia in general se ocupa cu softul si foarte putin in rest, deci da garantia acopera asta happy