| shadows98 a întrebat:

Acer Liquid Z3 sau Samsung Chat B5330... Vreau si eu niste pareri si argumente.Dau funda

2 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti daca vreau un telefon pentru jocuri iti recomand Acerul, dar daca vrei ceva pentru mesaje sau facebook mai bine ia-ti Samsungul.Asta e parerea mea.

| Komarov a răspuns:

Acer Liquid Z3 din cauza ca are performantele lui Samsung Galaxy SII detine un procesor dual core care e foarte bun si tine bine aplicatiile are chispetul grafic mali-400 care e excelent duce jocuri la cota mare de performanta memoria ram de 512 camera din spate 3.15 megapixeli cu led flash si memoria interna de 4gb iar la Samsung galaxy chat ce sa zic nu prea ai mare lucru laughing la jocuri e inconfortabil cu ecranul ala se inteapa face fite figuri faze iar procesorul e slab mai slab ca la s1 recomandat Acer Liquid Z3