| Toti2013 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Astazi mi-am reincarcat cartela Orange cu 5 euro. Si am intrat la *100# ca sa imi activez extraoptiune si am dat Orange young am dat apoi la optiuni young si am ales de acolo o ptiune cu 2500 min sms nelimitat si 250 mb cu 5E.Am activat-o si imi mergea totul si netul.Am dat resetarile din fabrica la telefon.Si apoi nu mi-a mai mers netul si nu mai am minute si sms.Am facut setarile pentru internet si tot nu-mi merge netul.Imi spune ca nu am suficient credit si sa reincarc.Telefonul e Orange Stockholm. Va rog ajutati-ma funda.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta in privat pentru verificarea situatie prezentate.

Cu prietenie,
Orange Helper.

2 răspunsuri:
| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un magazin Orange si vezi acolo daca mai poti face ceva

| PascuPetre a răspuns:

Pai o data ce revii la setarile din fabrica iti anuleaza toate setarile inclusiv cele de internet...dar daca vrei sa iti revina internetul suna la Orange relatii cu clientii cred ca nr ii 555 si poti sa ceri setarile dupa ce dai de un operator cat despre creditul tau si optiunea pe care ai ales-o nu stiu ce sa zic pentru ca mie nu mi s-a intamplat asa ceva cand reveneam la setarile din fabrica.