| anonim_4396 a întrebat:

adineauri am reincarcat o cartela cu 5 euro orange. din greseala am deschis netu si oaaaao! mergea. azi am reincarcat din nou o cartela orange }alta } cu 5 euro si nu merge netu. nu am facut nimic. nu am activat vreo optiune cu net./ aiaa de la orange young cu 5 euro atat. am incercat si am pus cartela cu net pe telefonul cartelei fara net si tot mergea. deci de ce nu am net?

1 răspuns:
| niky013 a răspuns:

Pentru cartela pe care ai cumparato nu este activat netu dar pe cea care iti mergea deoarece era activat era o extra optiune daca mai ai folia de imbracaminte de la cartela cu 5 euro cu net iti spune acolo ce avantaje ai... Mi asa mi s-a intamplat acum vezi si tu