| Andrei_Catalin_1987 a întrebat:

Ajutor am un Samsung galaxy s cum pot sa aflu daca e original ma rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

La Samsung Galaxy nu prea am văzut copii. În primul rând un telefon original are o cameră bună, nu una VGA.
Pur și simplu tu îți dai seama dacă e sau nu replică după ce face. Ar trebui să-ți meargă NFS Most Wanted perfect pe telefonul ăla. Cel puțin așa cred.

1 răspuns:
| Andrei_Catalin_1987 explică:

De ce nu prea ai vazut copii la Samsung galaxy..nui bun..sau ce ..si cum aflu ce camera are... apropo vezi ca ti-am dat funda.